Ata Onar: Hedefimize ulaştık
Aroma Bayanlar Voleybol Birinci Liginde mücadele eden Ereğli Belediyesporda yüzler gülüyor.
Kendi evinde misafir ettiği Beylikdüzü takımını 3-0 mağlup eden temsilcimiz ilk yarıyı 14 puanla 7’nci sırada tamamladı. Ereğli Belediyespor Antrenörü Ahmet Ata Onar, ilk yarıdaki hedeflerine ulaştıklarını ifade ederek, “Hedefimiz Beylikdüzü takımını da yenerek ligde 7’nci sıraya yükselmekti. Taraftarlarımızın da desteğiyle, hedefimize ulaştık. Biliyorsunuz bu maç birinci devrenin son maçıydı. Şimdi oyuncularımız izine ayrılacaklar. İkinci devre maçlarımız da 16 Ocak 2010 tarihinde başlayacak. Bizlere destek veren taraftarlarımıza teşekkür ederiz” dedi. İyi bir hazırlık devresinden sonra ikinci yarıya başlamak istediklerini ifade eden Onar, “İlk yarıda bazı şansız maçlarımız oldu. Ama yinede hedeflediğimiz noktaya ulaştık. İkinci yarıya ise iyi hazırlanıp lige başlamak istiyoruz. İkinci yarıda hedefimiz ise geçen yıl yakaladığımız başarıyı elde etmek. Bunu da başaracağımıza inanıyorum” diye konuştu.
Ligde 11. ve ilk devrenin son haftasında alınan sonuçlar, 16 Ocak Cumartesi günü start alacak 2. devrenin ilk hafta programı ile son puan durumu şöyle: 11. hafta sonuçları: Fenerbahçe Acıbadem-İller Bankası (3 - 0) Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom-Beşiktaş (3 - 0) Ankaragücü-Galatasaray (0 - 3) Yeşilyurt-Eczacıbaşı Zentiva (0 - 3) Karşıyaka DYO-Nilüfer Belediye (3 - 0) Konya Ereğli Belediye-Beylikdüzü (3 - 0)
2. devre ilk hafta programı: Ankaragücü-Eczacıbaşı Zentiva (Selim Sırrı Tarcan) Beylikdüzü-Karşıyaka DYO (TVF 50. Yıl) Fenerbahçe Acıbadem-Galatasaray (TVF 50. Yıl) Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom-İller Bankası (TVF 50. Yıl) Yeşilyurt-Bursa Nilüfer Belediye (Yeşilyurt) Konya Ereğli Belediye-Beşiktaş (Ereğli)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.