ASKF’den spor dışında bir güzellik
Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu sporun dışında güzel bir organizasyona imza atarak 300 fidanı toprakla buluşturdu
Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu sporun dışında bir başka faydalı organizasyona ev sahipliği yaptı. Konya ASKF Başkanı Remzi Ay ve yönetim kurulu üyeleri Konya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Federasyona tahsis edilen Dokuz beldesinde 300 fidanı toprakla buluşturdu. Ağaç diki etkinliğinde Federasyon Başkanı Remzi Ay’ı , Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Şube Müdürü Tamer Songur, TSYD Konya Şube Başkanı Recep Çınar, Atiker Konyaspor ile Anadolu Selçukluspor yöneticileri, Konya Orman Bölge Müdürlüğü yetkilileri, amatör spor kulübü yöneticileri ve taban birlikleri yalnız bırakmadı. Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından gerçekleştirilen bu organizasyon sonunda ağaç dikimine katılan misafirlere pilav ikramı gerçekleştirildi.
ASKF OLARAK TÜM GÜZEL İŞLERE DESTEK OLACAĞIZ
Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Remzi Ay, sadece spor demeyip Konya için faydalı ve güzel tüm organizasyonlara destek olacaklarını ifade etti. Ay, “Bir sezon boyunca hep sporla ilgilendik ve sezon sonuna ulaştık. Konya ASKF olarak sadece sporla değil, Konya’mıza ne gibi katkılarda bulunabiliriz diye düşündük, en önemli görevlerimizden birinin Konya’mızı yeşillendirmek. Biz de Konya’mızın yeşillenmesine katkıda bulunmak için bu ağaç dikim organizasyonunu gerçekleştirdik. Burada Orman Bölge Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum. Orman Bölge Müdürlüğümüzle birlikte yaptığımız bu çalışmayı önümüzdeki yıllarda daha da genişleterek, bu yeşillendirme çalışmalarında inşallah hep birlikte oluruz. Sadece spor demeyip ağaç dikme kampanyalarında ve çeşitli etkinliklerde Konya ASKF hep olacaktır. Hep beraber güzel işler yapmaya devam edeceğiz. Hepimizin burada ağaçları oldu. Birlikte güzel işler yaptık.” dedi.
FERHAT TÜRKOĞLU
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.