ASKF’den Hakkı Altuntaş’a plaket
PTT Genel Müdürlüğü Bahar Etkinlikleri kapsamında, Konya PTT Başmüdürlüğü; servisler ve dağıtım müdürlükleri arasında ki "Halı Saha Futbol Turnuvası" oynanan final maçıyla sona erdi.
Final maçında Konya PTT Merkez takımını 5-1 yenen Selçuklu Dağıtım şampiyon olurken, turnuva sonunda gerçekleşen törende takımlara kupalarını ve hediyelerini Konya PTT Başmüdürü Hakkı Altuntaş verdi.
Herkes İçin Futbol kapsamında bu tür etkinlikleri destekleyen Türkiye Futbol Federasyonu ve Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu; Konya PTT Başmüdürlüğü; servislerarası "Bahar Etkinlikleri Futbol Turnuvası" nın tertip edilmesini sağlayarak personel arasında kaynaşma, sevgi ve saygı bütünlüğünü pekiştirdiğinden ve futbola katkılarından dolayı Konya PTT Başmüdürü Hakkı Altuntaş'a makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette; Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Vekili Remzi Ay ve Konya Hif İl Temsilcisi İbrahim Karabacak tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.