Ars Park Sanayi, galibiyetle başladı
Büyük Erkek Basketbol Ligi’nin. 1. Haftasında Masterler’e konuk olan Ars Partk Sanayispor sahadan 59-73 galip ayrıldı.
Büyük Erkek Basketbol Ligi’nin. 1. Haftasında Masterler’e konuk olan Ars Partk Sanayispor sahadan 59-73 galip ayrıldı. Tüm periyotlarda olduğu gibi ilk periyottan itibaren üstün bir oyun segileyen ARS Park Takımı birinci periyotu 11-15’luk skorla önde tamamladı. İkinci çeyrekte Masterler, bulduğu üst üste basketlerle farkı 1 sayıya kadar indirdisede yeşil beyazlılar soyunma odasına 29-30 geride girdi. İkinci yarıya toparlanan Mavi beyazlılar bulduğu 9 basketle üçüncü çeyreğide 48-54'lük sonuçla üstün tamamladı. Final periyodunda farkı daha da açan ARS Park mücadelenden 73- 59’luk galibiyetle ayrılmayı başardı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.