Analig masa tenisi final müsabakaları yapıldı
Türkiye genelinde yıldız sporcuların ortaya çıkarılması için başlatılan Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Final Müsabakaları Konya’da yapıldı.
Osman Nuri Hekimoğlu Anadolu Lisesi Spor Salonunda yapılan Final Müsabakalarında Erkeklerde; Amasya, Ankara, Batman, İzmir, Konya, Malatya, Yalova ve Zonguldak takımları mücadele ederken Bayanlarda ise Adana, Ankara, Amasya, Batman, Kayseri, Mardin, Yalova ve Zonguldak takımları mücadele etti. 60 sporcunun kıyasıya mücadele ettiği ve son derece çekişmeli maçların yaşandığı Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Final Müsabakaları sonucunda; Erkeklerde: 1.Yalova, 2.Ankara, 3.Malatya, 4.İzmir, 5.Zonguldak, 6.Konya, 7.Batman, 8.Amasya oldu. Bayanlarda: 1.Adana, 2.Ankara, 3.Kayseri, 4.Batman, 5.Mardin, 6.Zonguldak, 7.Amasya, 8.Yalova oldu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.