Anadolu’da kârlı hafta
Spor Toto 2. Lig Beyaz grupta mücadele eden temsilcimiz Anadolu Selçukluspor 28. Hafta maçında deplasmanda güçlü Hatayspor karşısında 1 puan alarak rakiplerinin kaybettiği haftada yükselişini devam ettirdi.
Spor Toto 2. Lig Beyaz grupta mücadele eden temsilcimiz Anadolu Selçukluspor 28. Hafta maçında deplasmanda güçlü Hatayspor karşısında 1 puan alarak rakiplerinin kaybettiği haftada yükselişini devam ettirdi. Önceki hafta deplasmanda kümede kalma adına en büyük rakipleri arasında yer alan Tarsus İdmanyurdu’nu yenerek ateş hattından uzaklaşan yeşil-beyazlı ekip Lider Hatayspor karşısına bu moralle çıktı. Anadolu Selçukluspor 1-0 geriye düştüğü maçta İbrahim Alan’la beraberliği yakaladı ve rakibinden puanı koparmayı başardı. Yeşil-beyazlı ekip rakibinden aldığı puanla Hatayspor’u da zirveden indirmiş oldu. Anadolu Selçukluspor sezonun 28. Haftasını beraberlikle tamamlarken sıralamada yeşil-beyazlı ekibin altında yer alan takımların kaybetmesi de alınan bir puanının önemi bir kat daha arttırdı. Anadolu Selçukluspor Hatayspor deplasmanından aldığı beraberlikle puanını 30 yaparak ateş hattıyla arasındaki puan farkını 5’e çıkarttı. Yeşil-beyazlı ekip 28. Haftayı 13. Sırada tamamladı. Anadolu Selçukluspor’un sıralamada altında bulunan Sarıyer, Gaziosmanpaşa, Dardanel ve Çankırıspor yenilirken Tarsus İdmanyurdu ise berabere kaldı. Alınan bu sonuçların ardından Anadolu Selçukluspor rakiplerinden 1 puan daha uzaklaşmış oldu. Yeşil-beyazlı ekip kalan maçlarında Yeni Malatyaspor’la içeride, Çankırıspor’la deplasmanda, Kartalspor’la içeride , Giresunspor’la deplasmanda karşılaşacak. Anadolu Selçukluspor sahasında sezonun son maçını Sarıyer ile oynarken 2013-2014 sezonunu Gümüşhanespor deplasmanında tamamlayacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.