Anadolu’da görüşmeler başlıyor
Konya Anadolu Selçukluspor’da sezonun tamamlanması ardından gelecek sezon planlarına kısa sürede start verilmesi beklenmekte. Yeşil beyazlılarda öncelik kongre olurken, ardından transfer çalışmalarına başlanacak.
Konya Anadolu Selçukluspor’da sezonun tamamlanması ardından gelecek sezon planlarına kısa sürede start verilmesi beklenmekte. Yeşil beyazlılarda öncelik kongre olurken, ardından transfer çalışmalarına başlanacak.
KONGRE HENÜZ NETLEŞMEDİ
Geçtiğimiz sezon yapılan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul sonrasında göreve gelen Başkan Mehmet Günbaş ve yönetim kurulunun önümüzdeki günlerde yapılacak Olağan Genel Kurul için net tarihi belirlemesi ve kamuoyuna bildirmesi beklenmekte. Henüz tarihi belirlenmeyen kongrede camia Günbaş ve ekibinin göreve devam etmesini beklemekte.
SÖZLEŞMESİ BİTEN BİTENE
Yeşil beyazlılarda kongre ardından ise hedef içç transfer olacak. Yeşil beyazlılarda 13 futbolcunun sözleşmesi 31 Mayıs tarihi itibari ile sona erecek. Bu oyunculardan hangileri ile yola devam edilip edilmeyeceği ise yapılacak toplantılar ardından belirlenecek. Kiralık sözleşmesi bulunan oyuncuların ise sezon başında Konyaspor ile en az 1 dönem kamp yapacağı tahmin edilmekte.
NİHAT ERDOĞAN merhabahaber.com
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.