Anadolu’da görev dağılımı yapıldı
27 Mayıs 2014 tarihinde toplanan Olağan Genel Kurul ile göreve getirilen Konya Anadolu Selçukluspor Yönetim Kuruluönceki gün Kayacık Tesisleri’nde yaptığı ilk Yönetim Kurulu toplantısında görev bölümünü gerçekleştirdi.
27 Mayıs 2014 tarihinde toplanan Olağan Genel Kurul ile göreve getirilen Konya Anadolu Selçukluspor Yönetim Kuruluönceki gün Kayacık Tesisleri’nde yaptığı ilk Yönetim Kurulu toplantısında görev bölümünü gerçekleştirdi. Yönetim kurulunda görev dağılımı şu şekilde gerçekleşti; Mehmet Günbaş/Başkan,Mehmet Genç/2. Başkan, Rıza Altuntaş/Mali İşler Sorumlusu, Mehmet Ay/Futbol Komitesi, Alper Çimen/Futbol Komitesi, Yunus Ceylan/Tesis ve Stadyum Sorumlusu, Yasin Oruç/Hukuk İşleri Sorumlusu,Mehmet Yazıcı/Sağlık İşleri Sorumlusu, Mehmet Soylu/Alt Yapı Sorumlusu,Fatih Genç/Reklam İşleri Sorumlusu Erol Arslan/Amatör İşler Sorumlusu
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.