Anadolu yarın top başı yapacak
Spor Toto 2. Futbol Ligi Beyaz Gurupta mücadele eden Anadolu Selçukspor Antalya – Belek Papillon Otel’de yaptığı ikinci devre hazırlıklarını noktaladı.
Spor Toto 2. Futbol Ligi Beyaz Gurupta mücadele eden Anadolu Selçukspor Antalya – Belek Papillon Otel’de yaptığı ikinci devre hazırlıklarını noktaladı. Yeşil-beyazlı ekip 1günlük izinin ardından yarın tekrar top başı yapacak. Konya Anadolu Selçukspor kamptaki son hazırlık maçını Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta Bugsaşspor ile 1-1 berabere kaldı. Karşılaşmada yeşil-beyazlı ekibin tek golünü Aykut Uluç attı. 26 Aralık tarihinde başlayan Antalya kampında yeni sezon hazırlıklarını tamamlayan Anadolu Selçukspor dün yaptığı idmanla Antalya kampını noktaladı. Yeşil-beyazlı ekip Konya’da 11 Ocak Pazar günü saat 13:30’da oynayacağı ikinci devrenin ilk karşılaması olan Ümraniyespor müsabakasının hazırlıklarını yarından itibaren Konya Büyükşehir Belediyesi Kayacık Tesislerinde sürdürecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.