Anadolu Selçukluspor’da cezalar kapıda
Konya Anadolu Selçukluspor’da kart sınırındaki oyuncular can sıkıyor.
Konya Anadolu Selçukluspor’da kart sınırındaki oyuncular can sıkıyor. Yeşil beyazlı temsilcimizde Muhammet Yürükuslu, İbrahim Alan ve Serhat Mermer; Çankırıspor maçında kart görmesi durumunda cezalı duruma düşecek oyuncular. Oyuncuların kart noktasında teknik heyet tarafından bu konuda uyarıldığı öğrenilirken, kritik süreçte yeşil beyazlıların kart cezaları nedeniyle oyuncuların mahrum olmasının büyük sıkıntı yaratabileceği tahmin edilmekte.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.