Anadolu Selçukluspor Eyüp’ü 2-0’la geçti
Anadolu Selçukluspor Antalya kampındaki 3. Hazırlık maçında Eyüpspor’u 2-0 mağlup etti.
Anadolu Selçukluspor Antalya kampındaki 3. Hazırlık maçında Eyüpspor’u 2-0 mağlup etti. Daha önceden 16.30’da başlayacağı ifade edilen karşılaşma hakemlerin gecikmesi nedeniyle yarım saat gecikmeli başlarken yeşil-beyazlı ekibi galibiyete taşıyan goller Abdülkerim Bardakçı ve İbrahim Alan’dan geldi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.