Anadolu Selçuklu ‘Göz’ üne kestirdi
Anadolu Selçukluspor Pazartesi günü deplasmanda oynayacağı Göztepe maçından galibiyetle ayrılmanın planlarını yapıyor. Kulüp Menajeri Mesut Erçet’in ikinci yarı 3 maçta 2 galibiyet aldıklarını ve çıkışlarını devam ettireceklerini söyledi
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Anadolu Selçukluspor sezonun 21. haftasında Pazartesi günü deplasmanda İzmir temsilcisi Göztepe ile karşılaşacak. Yeşil-beyazlı ekip şampiyonluk kovalayan rakibi karşısında galip gelerek ikinci yarıda yakaladığı çıkışı devam ettirmek istiyor. Zorlu maçın hazırlıklarını yaptığı çalışma ile devam ettiren Anadolu Selçukluspor Cumartesi günü İzmir’e gidecek
2. YARININ LİDERİYİZ
Anadolu Selçukluspor Genel Menajeri Mesut Erçetin 2. Yarı iyi bir çıkış yakaladıklarını ve bu çıkışla en fazla puan toplayan takım olduklarını söyledi. Erçetin, “ İkinci yarıya iyi başladık 3 maçta 6 puan tek takımız. Grupta 2 yarıda bu kadar fazla puan toplayan ekip yok şuanda” diye konuştu.
GÖZTEPE’YE SÜRPRİZ YAPACAĞIZ
Mesut Erçetin deplasmanda oynayacakları Göztepe maçında kazanarak çıkışlarını devam ettireceklerini ifade etti. Erçetin, “ Kırklarelispor maçını kazandık ve takımımız moralli bir şekilde Göztepe’ye hazırlanıyor. Sakat ve cezalı oyuncumuz bulunmuyor. Ligde her maç zor. Ancak her ekipte birbirini yenecek güce sahip ligin son sırasındaki Çanakkale Dardanelspor Göztepe ile berabere kalıyorsa demek ki biz daha fazlasını da yapabiliriz. Göztepe deplasmanından en az bir puanla döneceğimize inanıyorum” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.