Anadolu Dere’ye Ereğli dur dedi
Amatör Küme Süper Grupta 7. Haftaya 6’da 6 yaparak giren Anadolu Derespor sahasında Ereğlispor’a 1-0 yenilerek namağlup unvanını ve zirveyi kaybetti.
Amatör Küme Süper Grupta 7. Haftaya 6’da 6 yaparak giren Anadolu Derespor sahasında Ereğlispor’a 1-0 yenilerek namağlup unvanını ve zirveyi kaybetti. Anadolu Derespor sıralamada 2 basamak gerileyerek 3.sırada haftayı tamamlarken Ereğlispor averajla 2. Selçukspor ise averajla liderlik koltuğuna oturdu. Ligde 2 karşılaşma ise olumsuz saha şartları nedeniyle ertelendi.Çatalhöyük ÇumraBelediyespor Kadınhanı Belediyespor karşılaşması ile birlikte Bozkır Gençlerbirliği - Beyşehir Belediyespor maçı ileri bir tarihe ertelendi. Süper Grupta oynanan diğer karşılaşmalarda alınan sonuçlar şu şekilde:Anadolu Derespor–Ereğlispor: 0-1, Selçukspor - Yeni Emirgazi Belediyespor :4-1, Muhasebe Gençler - Ilgın Belediyespor1-3, Karapınar Belediyespor - İhsaniye Gençlerbirliği 3-0
HAKAN ARMUTCU
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.