Amin deyin Müslümanlar
Torku Konyaspor önceki gün dualarla ve kurbanla yeni sezonu açtı.
Torku Konyaspor önceki gün dualarla ve kurbanla yeni sezonu açtı. Yeşil beyazlılar tesislerin tadilatta olması nedeniyle Hilton’da konaklarken, takım otobüsü ile geldikleri Tatlıcak Tesisleri’ndeki 3 nolu alanda kros çalışması gerçekleştirdi. Bu arada kurbanın kesilmesi öncesi yapılan duada, görevli imamın ettiği dua herkesi gülümsetti. Torku Konyaspor’un ligde kalıcı olması için dua eden imam, “Rabbim Konyasporumuza ligde ilk 5'te olmayı olmayı nasip et” dedi. Hocanın bu duasına yöneticiler, teknik heyet, futbolcular ve basın görevlileri tarafından “amin” denilerek karşılık buldu. Özellikle sosyal medyada da bu duaya çokça amin denildi.
NİHAT ERDOĞAN
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.