Altyapı soyunma odaları yeniden gözden geçiriliyor
Konyaspor'un 2 Nolu Saha tribün altında bulunan alt yapı soyunma odalarında yeni sezon öncesi hummalı bir çalışma var.
Soyunma odalarının eksikleri giderilip boyanırken, alt yapı antrenörleri için yeni çalışma odaları yapılıyor. Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumu 2 Nolu Saha tribün altında bulunan alt yapı soyunma odalarında yenileme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. A2, U18 ve diğer alt yapı takımlarımın kullandığı soyunma odaları, eksikleri giderilip yeşil-beyaz renklere boyandı. Ayrıca alt yapı antrenörlerin kullanacağı yeni çalışma odalarının yapımı da tüm hızıyla devam ediyor. En kısa sürede tamamlanacak çalışmaların ardından alt yapı soyunma ve antrenör çalışma odalarının hizmete gireceği açıklandı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.