Altyapı seçmeleri 26 Haziran’da başlıyor
Konyaspor alt yapısı için seçmeler yapılacak. Yeşil-beyazlı takımın A2 ve U18 takımları için yapılacak olan seçmelerin tarihleri belli oldu.
Altyapı yetkililerince yapılan açıklamaya göre; 1991-92-93 doğumluların katılacağı seçmeler 26 Haziran Cumartesi günü saat 16:00’da, 1994-95-96 doğumlu futbolcuların katılacağı seçmeler ise 27 Haziran Pazar günü yine aynı saatte Tatlıcak Tevfik Lav tesislerinde gerçekleştirilecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.