Altyapı kayıtları başladı
Konyaspor alt yapı komitesince, 'geleceğin yıldızlarını arıyoruz' sloganıyla düzenlenen Futbol Okulu'na kayıtlar dün başladı.
Konyaspor gençlik geliştirme projesi teknik sorumlusu İsmet Karababa tarafından yapılan açıklamaya göre, kayıtlar, 10 gün boyunca 10.00-17.00 saatleri arasında yapılacak. Futbol okuluna kayıt yaptırmak isteyen 1997-2002 yılları arasında doğan öğrenciler alacakları kayıt formunu doldurarak, sağlık raporu, veli izin belgesi ve 2 adet resimle alt yapı soyunma odasında görevli teknik adamlara başvuracaklar. Futbol okulunda; teknik direktör İsmet Karababa ile birlikte, teknik sorumlu Salih Eken, antrenörler; Yakup Denizler, Bülent Yaldır, Hakan Yavuz, Kenan Turmuş ve Mehmet Gönenir görev yapacak. Konyaspor Futbol Okulu'nun açılışı ise 20 Haziran Pazar günü saat 09:30'da Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumu'nda gerçekleştirilecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.