Altaylı taraftarlar yenilgiyi hazmedemedi
Konyasporun 2-0 galibiyetiyle sona eren Altay karşılaşmasının sırasında ve sonrasında misafir takım tribünlerinde çıkan olaylar sonucunda meydana gelen hasar tespit edilerek tutanak ile Türkiye Futbol Federasyonuna gönderildi.
Altay tribünlerinde çıkan olaylar sonucunda 385 adet koltuğun kırıldığı ve kullanılamaz hale getirildiği, ayrıca 2 adet pisuvar, 5 adet pisuvar ara mermeri ve 7 adet çeşme musluğunun kırıldığı tespit edilirken, Stat Müdürü Ahmet Eser, FGAT Akın Kılavuz ve ÜKT Aydın Özbek imzalı konuya ilişkin tutanak Türkiye Futbol Federasyonuna gönderildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.