Ali Temur imzaladı, Ahmet yuvada kaldı
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup temsilcimiz Konya Anadolu Selçukspor dış transferde Manavgat Evrensekispor’dan Ali Temur ile anlaştı.
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup temsilcimiz Konya Anadolu Selçukspor dış transferde Manavgat Evrensekispor’dan Ali Temur ile anlaştı.
Sol Bek mevkiinde oynayan 25 yaşındaki Ali Temur dün akşam saatlerinde Kayacık Tesisleri’nde 2 yıllık sözleşme imzaladı.
AHMET ÖNAY YUVADA KALDI
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup temsilcimiz Konya Anadolu Selçukspor iç transferde Ahmet Önay ile yeniden anlaşmaya vardı. Önay dün akşam saatlerinde Kayacık Tesisleri’nde kendisini 1 yıl daha yeşil-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı. İmza sonrası konuşan Ahmet Önay; “Alt yapıda dahil olmak üzere 8 yıldır formasını giydiğim bu takımda kalmaktan mutluyum. Bu sene daha çok forma şansı bulup takımımızı daha iyi yerlere taşımak için ter dökeceğim. Önceki yıllarda çalıştığım Zafer hocam ile yeniden çalışacağım için de çok mutluyum. Bana güvenen yönetim ve kulüp menajerimize çok teşekkür ederim” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.