Ali Çamdalı galibiyet göremedi
Atiker Konyaspor’un Çaykur Rizespor’dan kadrosuna kattığı Ali Çamdalı’nın 3 puan hasreti devam ediyor.
Teknik direktör Aykut Kocaman’ın ısrarı doğrultusunda transferin son saatlerinde kadroya dahil edilen deneyimli oyuncu, yeşil-beyazlı takımdaki ikinci serüveninde henüz galibiyetle tanışamadı. Yeşil-beyazlı ekip, Ali Çamdalı transferinden önce son galibiyetini aldı ve sahasında Antalyaspor’u 2-0 mağlup etti. Atiker Konyaspor sonraki 9 maçta galibiyet alamadı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.