Aksoy ve Korkmaz'dan kampa ziyaret
Transfer Komitesinde yer alan Başkan Yardımcılarından Selçuk Aksoy ve Alt Yapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Korkmaz, Torku Konyaspor'un Antalya'da dört günden bu yana devam eden devre arasını kampını ziyaret etti.
Transfer Komitesinde yer alan Başkan Yardımcılarından Selçuk Aksoy ve Alt Yapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Korkmaz, Torku Konyaspor'un Antalya'da dört günden bu yana devam eden devre arasını kampını ziyaret etti. Sabah çalışmasını teknik direktörü Mesut Bakkal ve menajer Seyit İçgül ile kenardan takip eden Aksoy ve Korkmaz, takımın son durumu hakkında bilgiler aldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.