Akşehirspor maça pankartla çıktı
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden temsilcimiz Akşehirspor, deplasman karşılaşmasında stada siyah pankartla çıktı
Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden temsilcimiz Akşehirspor, deplasman karşılaşmasında stada siyah pankartla çıktı. Mersin Büyükşehir Belediye Meskispor ile Mersin Tevfik Sırrı Gür Stadında karşılaşan kırmızı beyazlı takımımızın, Bağkonak’ta geçen hafta meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden “Akşehirli İşçilerimizi Rahmetle Anıyoruz" anlamlı pankartına tribünlerden de alkışlı destek geldi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.