Akşehir’den kötü tezahürat açıklaması
Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden temsilcilerimiz Akşehirspor ile Selçuklu Belediyespor karşılaşmasında yaşanan olaylarla ilgili Akşehirsportaraftarlar derneği bir basın açıklaması yaptı.
Bölgesel Amatör Ligde mücadele eden temsilcilerimiz Akşehirspor ile Selçuklu Belediyespor karşılaşmasında yaşanan olaylarla ilgili Akşehirsportaraftarlar derneği bir basın açıklaması yaptı. Akşehirspor Taraftarlar Derneği Başkanı Ali Aksoy, “Maçta yaşanan tüm olayları ve yaşananları tasvip etmiyoruz. Bundan sonraki oynanacak olan maçlarda olay çıkmaması için elimizden gelen çabayı sarf ederek engellemeye çalışacağız." dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.