Akgül: İkinci yarıya iyi başlamak istiyoruz
Bank Asya 1. Lig takımlarından Adanaspor AŞnin başkanı Bayram Akgül, ligin ikinci yarısına deplasmanda Karşıyakayı yenerek, iyi bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi.
Akgül, yaptığı açıklamada, takımın Antalya Belek kampının ardından, Karşıyaka maçının hazırlıklarını Adana’da teknik direktör Kemal Kılıç nezaretinde sürdürdüğünü ifade etti. Ligin ikinci yarısına deplasmanda Karşıyaka maçı ile başlayacaklarını anımsatan Akgül, “Rakibimiz ligin güçlü ve hedefi olan takımlarından biri. Güzel maç olacağına inanıyorum. İkinci yarıya Karşıyaka’yı yenerek iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz” dedi. Akgül, kadrolarının yeterli olmadığını, sezon başında kurdukları ekiple hedefledikleri şampiyonluk yoluna devam edeceklerini ifade ederek, şöyle konuştu: “Kadromuzda eksikliklerin olduğu bir gerçek. Ancak yönetim olarak, teknik heyete ve futbolculara güveniyoruz. Adana’ya özlediği süper lig heyecanını yaşatmak için elimizden geleni yapacağız.” Akgül, ara transfer döneminde şu ana kadar kimseyle anlaşmadıklarını, mevcut kadroyla ligin ikinci yarısına başlayacaklarını sözlerine ekledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.