Akcan: Alt sıralardan bir an önce kurtulmalıyız
Bank Asya Birinci Lig’de mücadele eden Orduspor’un teknik direktörü Ahmet Akcan, “Artık ligin alt sıralarından bir an önce kurtulup rahatlamak istiyoruz”
Orduspor hafta sonu deplasmanda oynayacağı Kayseri Erciyespor maçının hazırlıklarını teknik direktör Ahmet Akcan idaresinde Durugöl tesislerinde sürdürüyor. Bugünkü çalışmaya tüm futbolcular katılırken düz koşu ile başlayan çalışma çift kale maçla tamamlandı. Antrenmanın ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan teknik direktör Ahmet Akcan, ligde galibiyetlere ihtiyaçlarının olduğunu ifade etti. Orduspor’un uzun aradan sonra geçen hafta sahasında galibiyetle tanıştığını hatırlattı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.