Ahırlı’da halı saha turnuvası sona erdi
Ahırlı Kaymakamlığı tarafından düzenlenen ve bu yıl ikincisi yapılan Halı Saha Futbol Turnuvası’nın şampiyonu Ahırlı Atatürk İlköğretim Okulu oldu.
Toplam 8 takımın katıldığı turnuvanın final maçı önceki gün yapıldı. Oynanan maçlar sonucunda finalde Ahırlı Atatürk İlköğretim Okulu, Toros Gençlik Takımını 4-3 yenerek şampiyon oldu. Halkın büyük çoğunluğunun yaylada bulunması ve tarlalarda ziraatla uğraşmasına rağmen maça ilgi oldukça yoğundu. Şampiyon takım Ahırlı Atatürk İlköğretim Okulu kupasını İlçe Kaymakamı Yusuf Selçuk’tan aldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.