Adnan: Lige kadar eksikleri tamamlarız
Kızılcahamam kampının son derece faydalı geçtiğini belirten yeni transferlerden Adnan Güngör, çok iyi bir ekip olduklarını ve lig başlayınca kadar var olan eksiklerini gidererek hazır hale geleceklerini, tek düşüncelerinin de Konyaspor'u hak ettiği yere t
Yeşil-beyazlı ekibin yeni transferi, "11 gündür Konya'da ve Kızılcahamam'da çok iyi çalışıyoruz. Yeni bir ekibiz. Geçen seneden kalan arkadaşlar, yeni gelenler ve yabancılar bir an önce kaynaşıp, birlik beraberlik içerisinde, iyi bir arkadaşlıkla sezona hazır olmak istiyoruz. 10 gündür çok iyi çalışıyoruz. Tabi ki bu sene Süper Lig çok daha zor geçecek. Herkes takımını korudu ve üzerine koyarak daha da güçlendirdi. Bizde çok iyi bir ekip olduk. En kısa sürede var olan eksikliklerimizi en asgari düzeye çekip Konyaspor'u hak ettiği yere taşımak istiyoruz" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.