Adanaspor, Kardemir Karabük’te galibiyet peşinde
Adanaspor, bugün deplasmanda yapacağı Kardemir Karabükspor, maçına galibiyet parolasıyla çıkacak.
Teknik direktör Kemal Kılıç, yaptığı açıklamada, son haftalarda başarılı sonuçlar aldıklarını ve ilk yarının son maçında lider Kardemir Karabükspor ile zorlu bir karşılaşma yapacaklarını söyledi. Maça en iyi şekilde hazırlandıklarını belirten Kılıç, ''Zorlu deplasmandan 3 puanla dönmek istiyoruz. Bunu da başaracağımıza inanıyorum'' dedi. Karabükspor-Adanaspor maçı bugün saat 20.00’de başlayacak ve televizyondan naklen yayınlanacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.