Adanaspor ilk yarıyı puanla kapatmak istiyor
Bank Asya 1. Lig takımlarından Adanasporun, ilk yarıyı puanla kapatmak istediği bildirildi.
Kulüpten yapılan yazılı açıklamaya göre, ilk yarının son maçında deplasmanda Kardemir Karabükspor ile karşılaşacak Adanaspor’da hazırlıklar günde tek antrenmanla devam etti. Teknik direktör Kemal Kılıç, Orduspor maçında futbolcuların iyi mücadele ettiğini ve aynı başarıyı ilk yarının son maçında sürdürmek istediklerini belirterek, “Zor bir maç olacak. Hedeflediğimiz puana ulaşmak için Kardemir Karabükspor’u yenmemiz gerek. Hazırlıklarımızı bu yönde yapıyoruz. Futbolcularım sahada ellerinden geleni yapıyor. İlk yarıyı mutlu bir şekilde sonlandırmak istiyoruz” dedi. Bu arada, turuncu-beyazlı takımda sakatlıkları süren Emrah Bedir ve Kibong dışında eksik oyuncu bulunmazken, pazartesi günü oynanacak maç için kafile bugün kara yolu ile Karabük’e giderek, kampa girecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.