A2’ye etliekmek dopingi
Torku Konyaspor A2 takımı yaklaşan Sanica Boru Elazığspor maçı öncesinde yemekte bir araya geldi.
Torku Konyaspor A2 takımı yaklaşan Sanica Boru Elazığspor maçı öncesinde yemekte bir araya geldi. Ligde son iki haftaya girilirken halen 10 puan ile ligin en alt sırasında yer alan yeşil beyazlılar Elazığsspor maçı öncesinde önceki gün Halk Etliekmek tarafından düzenlenen yemekte buluştular. Konya’nın geleneksel etliekmeği ikram edilen yeşil beyazlı oyuncular firmaya teşekkür ederken, Elazığspor deplasmanından 3 puan ile döneceklerini söyledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.