A.Teker ve H.Ceylan’dan Spor servisimize ziyaret
Torku Konyaspor camiasının yakından tanıdığı Ali Teker ve Konya futbolunun genç hakemlerinden Hasan Ceylan Merhaba Gazetesi Spor Servisi’ni ziyaret etti.
Torku Konyaspor camiasının yakından tanıdığı Ali Teker ve Konya futbolunun genç hakemlerinden Hasan Ceylan Merhaba Gazetesi Spor Servisi’ni ziyaret etti. Torku Konyaspor’un ligdeki durumu ve kalan haftalarının konuşulduğu ziyaret sonunda Spor Editörü Ferhat Türkoğlu nazik ziyaretleri için Teker ve Ceylan’a teşekkür etti. Teker ve Ceylan ise Merhaba Gazetesi’ni yakından takip ettiklerini belirterek, çalışmalarda başarılar dilediler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.