A 2 Takım 2. yarıya bileniyor
Türkiye Futbol Federasyonu A2 Futbol ligi Güney Gurubunda mücadele veren Konyaspor, Çarşamba günü kendi saha ve seyircisi önünde oynayacağı Mersin İdmanyurdu maçının hazırlıklarını Antrenör Salih Eken nezaretinde günde çift antrenman yaparak sürdürüyor.
Hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla tamamlayacak olan Yeşil-Beyazlılar daha sonra kampa girerek maç saatini beklemeye başlayacak. İlk yarıyı 38 puanla ikinci sırada tamamlayan temsilcimiz ikinci yarıda
hedefi başarılı bir sezon geçirerek Türkiye şampiyonasına katılmak. Mersin İdmanyurdu karşılaşmasının hazırlıklarının sorunsuz bir şekilde devam ettiğini ifade eden Konyaspor Antrenörü Salih Eken,” Çarşamba günü kendi sahamızda Mersin İdmanyurdu’nu ağırlayacağız. İlk yarıda başarılı bir grafik çizdik. İkinci yarıda da aynı başarıyı sergilemek istiyoruz. Çarşamba günü oynayacağımız Mersin İdmanyurdu maçını kazanarak ikinci devreye 3 puanla başlayacağımıza inanıyorum”dedi. Öte yandan 13 Ocak’ta start alacak A2 futbol liginde program ise şöyle: 13.30 Konyaspor-Mersin İdmanyurdu, 13.30 Kayseri Erciyes-Diyarbakırspor, 13.30 Gaziantepspor-Kayserispor, 13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.