A-101 finale yükseldi
Konya Business Cup yarı final maçında Akış Makina'yı 3-0 yenen Konya A-101 finale yükseldi
Konya Business Cup'ta oynadığı futbolla herkesin beğenisini kazanan Konya A-101, yarı final maçında Akış Makina'yı 3-0 yendi. A-101'in gollerini Cemal ve Mevlüt (2) attı. Konya Business Cup A Grubu'nda 4'te 4 yapan A-101 bulunduğu grupta Garanti Bankası, Mng Kargo, Ayça Süt, Medicana'yı yenerek çeyrek finale yükseldi. Çeyrek finalde Albaraka'yı 10-3 yenen A-101, yarı finalde Akış Makina'yı 3-0 yenerek finale yükseldi. A-101, bu hafta oynanacak rakibini yenmesi halinde Antalya'da oynanılacak Türkiye Finalleri'ne katılacak. Maç sonrası açıklamalarda bulunan Konya A-101 takımının teknik sorumlusu Kurbani Ayıker, "Finale yükseldiğimiz için mutluyuz. Gerçekten iyi oynuyoruz. Gruplarda 4'te 4 yaptık. Çeyrek ve yarı finalleri net skorla geçtik. İnşallah finaldede rakibimizi yenip Antalya'da gerçekleşecek olan Türkiye finallerine katılmak istiyoruz. Orada çalıştığımız kurum olan A-101'i en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz" açıklamasında bulundu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.