4 isim net, 3 isim beklemede
Torku Konya Selçuk Üniversitesi’nde bir yandan da transfer çalışmaları devam ediyor.
Torku Konya Selçuk Üniversitesi’nde bir yandan da transfer çalışmaları devam ediyor. Sarı mavili takım yeni sezonda ilk transferini Aziz Bekir ile yola devam ederek gerçekleştirdi. Bu karar ardından ise iç transfere start verildi. Aziz Bekir ve yöneticilerin görüşmelerinden 2 yabancı oyuncu ile kesin olarak anlaşılması kararı çıktı. Bu isimler Sean Williams ve Troy De Vries. Ayrıca Aziz Bekir Burak Selen ve Valentin Pastal’ın da takımda kalmalarını istedi. Sözleşmesi devam eden Yunus Akçay’ın durumu ise belirsiz. Oyuncunun sıklıkla sakatlanması teknik heyetin oyuncuya şüpheyle yaklaşmasına neden oluyor. Diğer taraftan alternatifleri bulunmaması durumunda Derrick Low ve Troy Gillenwater’da sarı mavili takımda kalacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.