3 oyuncu daha cezalı
Konya Anadolu Selçukluspor’un sahasında Dardanelspor ile oynadığı maçın ardından 3 oyuncusu daha cezalı duruma düştü.
Konya Anadolu Selçukluspor’un sahasında Dardanelspor ile oynadığı maçın ardından 3 oyuncusu daha cezalı duruma düştü. Karşılaşmanın 86. Dakikasında direkt kırmızı kart ile oyun dışı kalan Gkay Işıtan’ın yanı sıra ceza sınırında olan Emre ve Aydın Kuzu 4 sarı karta ulaştılar
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.