3 galibiyet 2 yenilgi
Coca Cola Akademi Ligleri Anadolu Grubu'nda mücadele veren Anadolu Selçukluspor, 21.hafta maçında karşılaştığı Kayseri Erciyespor ile oynadığı 5 maçtan 3 galibiyet, 2 yenilgi aldı.
Coca Cola Akademi Ligleri Anadolu Grubu'nda mücadele veren Anadolu Selçukluspor, 21.hafta maçında karşılaştığı Kayseri Erciyespor ile oynadığı 5 maçtan 3 galibiyet, 2 yenilgi aldı. Akademi Liglerinde yeşil-beyazlıların aldığı sonuçlar şu şekilde: U14 Ligi Anadolu Selçukluspor 3-2 Kayseri Erciyesspor, U15 Ligi Anadolu Selçukluspor 0-1 Kayseri Erciyesspor, U18 Ligi Anadolu Selçukluspor 7-3 Kayseri Erciyesspor, U16 Ligi Kayseri Erciyesspor 7-3 Anadolu Selçukluspor, U17 Ligi Kayseri Erciyesspor 0-2 Anadolu
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.