3 eski oyuncu ödüllendirildi
Atiker Konyaspor’da Kasımpaşa maçı öncesi 3 eski oyuncu ödüllendirildi.
Atiker Konyaspor’a geçmiş yıllarda başkan, yönetici, teknik adam ve futbolcu olarak hizmet veren isimlerin onore edilerek hatırlanıp ödüllendirilmesini amaçlayan ‘Efsanelere Vefa Ödül Töreni’ Kasımpaşa ile oynadığımız Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final Rövanş Maçı öncesinde yapıldı. Konyaspor!a futbolcu olarak katkılar sağlayan Savaş Demiral, Ceylan Ekinci ve Halit Önsen’e günün anısına plaketlerini ve isimlerinin yazılı olduğu 42 numaralı Konyaspor’un formalarını Kulüp Başkanı Ahmet Şan takdim etti.Ödül töreni sonrasında İkinci Başkan Fatih Yılmaz ve As Başkanlardan Ali Karaçayır’ın da katılımıyla toplu olarak objektiflere poz verildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.