2. Lig için son bilet
Spor Toto 3. Lig’de Play-Offların son maçı bugün Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumunda oynanacak.
Spor Toto 3. Lig’de Play-Offların son maçı bugün Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumunda oynanacak. Menemen Belediyespor-Yeni Diyarbakır A.Ş. arasında oynanacak mücadele saat 17.00’de başlayacak. Maçı kazanan ekip Spor Toto 2. Lige yükselen son ekip olacak
Spor Toto 3. Lig’de Play-Off heyecanı bugün oynanacakMenemenBelediyespor-Yeni Diyarbakır A.Ş. maçı ile son bulacak. Bu maçla birlikte 2. Lige yükselen son ekipte belirlenmiş olacak.Zorlu müsabaka bugün Konya Büyükşehir Atatürk Stadyumunda oynanacak. Saat 17.00’de başlayacak maçı Kayseri Bölgesinden Ömer Faruk Ocak yönetecek. Ocak’ın yardımcılıklarını Kayseri Bölgesinden Mustafa Savranlar ve Suha Adıyaman yapacak.Karşılaşmanın 4. hakemi ise Ömer Murat Ülger
DİĞER İKİ EKİP FATİH KARAGÜMRÜK VE HACETTEPESPOR
Spor Toto 3. Lig Play-Off finalinde rakiplerini mağlup eden Hacettepespor ve Localtime Fatih Karagümrükspor, Spor Toto 2. Lig'e yükseldi.Hacettepespor, Kahramanmaraş'taki 12 Şubat Stadı'nda oynanan karşılaşmada Batman Petrolspor'u 3-0 mağlup ederek Spor Toto 2. Lig'e yükseldi.Localtime Fatih Karagümrükspor ise, normal süresi 1-1 berabere biten karşılaşmanın uzatma bölümünde attığı gollerle Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor'u 3-1 mağlup ederek Spor Toto 2. Lig'e yükseldi.
SON BİLET İÇİN KAPIŞMA
Hacettepespor ve Localtime Fatih Karagümrükspor’un ardından Spor Toto 2. Lige yükselecek son takım olmak isteyen Menemen Belediye Spor veYeni Diyarbakırspor bugün Atatürk Stadyumunda kozlarını paylaşacak.Ligi 3. Grupta 59 puanla 5. sırada bitiren Menemen Belediyespor Play-Off maçlarına katılma hakkı elde etti. İzmir ekibi Play-Of f ilk maçında Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumunda Tuzlaspor ile karşılaştı. Normal süresi 2-2 biten maçta Menemen Belediyespor rakibini penaltı atışlarında 6-4 yenerek adını finale yazdırdı. Aynı grupta mücadele eden Yeni Diyarbakırspor ise normal sezonu 61 puanla 3. sırada bitirdi. Diyarbakır Play-Off ilk maçını Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadyumunda İstanbulspor ile oynadı. Rakibini 3-2 yenen kırmızı-yeşilli ekip adını finale yazdıran taraf oldu.Menemen Belediyespor-Yeni Diyabakırspor finalinin ardından Spor Toto 2. Ligin son ekibi de belirlenmiş olacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.