2. Kümede 3. hafta tamamlandı
Amatör 2. Küme Futbol Liginde 3. hafta Pazar günü oynanan karşılaşmalar ile tamamlandı.
Amatör 2. Küme Futbol Liginde 3. hafta Pazar günü oynanan karşılaşmalar ile tamamlandı. Alınan sonuçlar şu şekilde: A Grubu İ.Çumra Belediyespor - Çelik Duş Taflanspor: 3-3, Konya Başakspor-Yeni Meramspor: 1-1, Konya 1907 Spor - Derebucak Belediyespor: 4-1. B grubu: Hadimspor - Selçuklu İdmanyurdu: 3-4, Araplarspor - Konya Hilalspor: 4-1, Tümosanspor -Maliyespor: 4-0. C Grubu:Akşehir Gençlikspor - Tuzlukçu Belediyespor: 4-4, Altuntaşspor – Seyranspor: 1-4, Özdağspor Bay
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.