2. Hafta geride kaldı
Meram Çıtır Simit 2. Amatör Küme B ve C Gruplarında sezonun 2. Hafta maçları oynandı alınan sonuçlar şöyle
Meram Çıtır Simit 2. Amatör Küme B ve C Gruplarında sezonun 2. Hafta maçları oynandı alınan sonuçlar şöyle B Grubu : Tav-San Masterler Spor – Başakspor: 5-5, Hadimspor - Selçuklu İdmanyurdu: 2-2, Taşkentspor - İ.Çumra Belediyespor: 1-5 C Grubu Ars Park Sanayispor - Yeni Meramspor: 3-1, Hilalspor – Özdağspor: 0-3, Gölyazıspor – Altınekinspor: 3-2
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.