17 Yaş Altı Milli Takım Bremende kampa girdi
Türkiye 17 Yaş altı Milli Futbol Takımı, UEFA Avrupa Şampiyonası Elit Tur 4. Grup maçlarına katılmak üzere Almanyanın Bremene kentine gitti
Türkiye 17 Yaş altı Milli Futbol Takımı, UEFA Avrupa Şampiyonası Elit Tur 4. Grup maçlarına katılmak üzere Almanya’nın Bremen’e kentine gitti. 20-25 Mart tarihlerinde Bremen’de düzenlenecek grup karşılaşmaları için yarına kadar burada kamp yapacak milli takım, kentin kuzeyindeki bir otele yerleşti. Milli takım kafilesini karşılayan Bremen Vatanspor’un eski başkanı Aykut Kopar, 17 Yaş altı Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Hakan Tecimer’e çiçek verdi ve başarı dileklerini iletti. Gruptaki ilk maçında 20 Mart Salı günü ev sahibi Almanya ile karşılaşacak ay-yıldızlı ekip, ikinci maçını 22 Mart Perşembe günü Portekiz, üçüncü ve son maçını ise 25 Mart Pazar günü Bulgaristan ile yapacak. Teknik direktör Tecimer, yaptığı açıklamada, rahat bir yolculuğun ardından kamp yapacakları otele yerleştiklerini belirterek, “Futbolcularımın performansı çok iyi, ümit ediyorum iyi bir sonuçla yurda döneceğiz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.