15 çocuk ücretsiz sünnet ettirildi
Kulu'da, Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 15 çocuğu ücretsiz sünnet ettirdi.
Dernek Başkanı Korkut Yiğitalp, derneğe müracaat eden maddi durumu iyi olmayan ailelerin çocuklarını sünnet ettirme kararı aldıklarını belirtti. Kulu Devlet Hastanesi Doktoru Murat Tütüncü tarafından 15 çocuğun ücretsiz olarak sünnet ettirildiğini ifade eden Yiğitalp, müracaatların olması halinde sünnet yaptırma işine devam edeceklerini söyledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.