1 puana razı oldu
Anadolu Selçukspordeplasmanda oynadığı Aydınspor 1923 maçında 1-0 öne geçmesine rağmen bu üstünlüğünü sadece 2 dakika koruyabildi ve sahadan 1-1’lik beraberlikle ayrıldı
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Anadolu Selçukspor sezonun 25. Hafta maçında deplasmandaAydınspor 1923 takımına konuk oldu. Yeşil-beyazlı ekip maçın 19. dakikasında Ahmet Önay’la öne geçti ancak iki dakika sonra rakip takım kazandığı penaltı sonrası skoru 1-1’e getirdi. Karşılaşma bu skorla tamamlandı.
MAÇTAN DAKİKALAR
17. dakikada kazanılan serbest vuruşu Fatih kullandı. Top kaleci Ahmet’te kalırken, Ahmet Önay, Mertcan’ın müdahalesi ile yerde kaldı. Hakem penaltı noktasını gösterdi. Ahmet Önay’ın kullandığı penaltı vuruşunu kaleci Ahmet çıkardı. İkinci kez topu önünde bulan Ahmet Önay, topu ağlara yolladı. 0-1
19. dakikada gelişen Aydınspor 1923 atağında kaleci ile karşı karşıya kalan Ozan, kalecinin müdahalesi ile yerde kaldı. Hakem ikinci kez penaltı noktasını gösterdi. Penaltıyı kullanan Sezer, beraberlik golünü attı. 1-1
23. dakikada hakeme itirazlarını sürdüren Konya Selçukspor’un Yardımcı Antrenörü Hakan Ünal, hakem tarafından soyunma odasına gönderildi.
34. dakikada Fikret’in ara pasıyla buluşan Aykut, sağ çaprazdan sert vurdu, kaleci Ahmet son anda topa müdahale ederek uzaklaştırdı.
58. dakikada Yunus’un ara pasıyla ceza sahası içinde buluşan Halil’in sol çarprazdan sert şutu az farkla auta çıktı.
82. dakikada Konya Anadolu Selçukspor ceza sahası içinde oluşan karambolde topu önünde bulan Mehmet’in şutu kaleci de kaldı.
STAT: Adnan Menderes
HAKEMLER: Yiğit Peşin, Özgür Fatih Kalaycı, Hilmi Göktürk İmamoğlu
AYDINSPOR 1923: Ahmet, Uğur, Bayram, Erdi, Mehmet Murat Uçar, Mertcan, Fatih (Dk. 46 Mehmet Al), Aytek, Sezer (Dk.84 Hasan), Ozan (Dk. 59 Mustafa), Mertan
KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR: Ahmet Sabri Fener, Mehmet, İsmail, Fikret, Serhat, Yunus Emre (Dk. 76 Mustafa), Ahmet Önay, Aykut, (Dk. 56 Onur), Halil İbrahim, Fatih (Dk.87 Tufan), Can
GOLLER: Dk. 19 Sezer (penaltıdan) (Aydınspor 1923), Dk. 17 Ahmet Önay (Konya Anadolu Selçukluspor)
SARI KARTLAR: Dk. 6 Uğur, Dk.61 Mehmet Al, Dk. 80 Aytek (Aydınspor 1923), Dk. 12 Aykut (Konya Anadolu Selçukluspor)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.