1 Nolu’da akşam namazı
Yaklaşık olarak bin 600 kişiyi bir araya getiren iftar yemeği ardından spor camiası akşam namazını da 1 Nolu Saha’nın çimlerinde kıldı.
Yaklaşık olarak bin 600 kişiyi bir araya getiren iftar yemeği ardından spor camiası akşam namazını da 1 Nolu Saha’nın çimlerinde kıldı. Stadyum tarihinde ilk defa gerçekleşen bu durum görenleri gülümsetti. Hem Ramazan ayında birlik ve beraberlik mesajı hem de yıllardır Konya sporuna hizmet eden stadyuma veda yemeği olan gecede bu manzara ile maneviyat bir kat daha artmış oldu.
NİHAT ERDOĞAN merhabahaber.com
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.