1. Kümede son 90'lar
Amatör futbolda heyecan devam ediyor. 1. Küme A Grubu'nda bugün son hafta maçları oynanacak.
Amatör Futbol'da heyecan bugün oynanacak karşılaşmalarla devam edecek. Süper Grup'ta 13. hafta karşılaşmaları yapılırken, Amatör 1. Küme A Grubu'nda ise ligin son haftası oynanacak. Süper Grup'ta 5, 1. Küme A Grubu'nda ise 3 maç yapılacak. Süper Grup'ta 27 puanla liderliğini sürdüren Beyşehir Belediyespor, bugün 17 puanla 4. sırada bulunan Muhasebe Gençler'e konuk olacak. 22 puanla zirve takibini sürdüren Karapınar Belediyespor ise 12 puanla ligin alt sıralarından kurtulmanın çabasını veren Akşehir Endüstrispor'u konuk edecek. 3. sıradaki Anadolu Ereğlispor ise Ereğlispor ile karşı karşıya gelecek.
Amatör 1. Küme A Grubu'nda ise bugün son hafta karşılaşmaları oynanacak. 28 puanla şampiyonluğu garantileyen Akşehir Belediye Kültürspor, 10 puanla ligin 6. sırasında bulunan Akşehir Gençlikspor'u konuk edecek. Lig'de ikincilik mücadelesi veren Ilgınspor ligden düşmesi kesinleşen Yeni Meramspor'a konuk olacak. 21 puanla 3. sırada bulunan Havzanspor ile Cihanbeyli Belediyespor deplasmanında 3 puan mücadelesine çıkacak. Ayrıca U 19 1. Küme B Grubu'nda bugün 1 maç yapılacak. Şehit Süleyman Ballan Sahası'nda oynanacak olan maçta Konya Yolspor ve Yeni Emirgazi Belediyespor saat 14.00'de karşı karşıya gelecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.