Zamanla daha iyi olacağız
Konya Anadolu Selçukspor’da Kulüp Başkanı Zahir Renklibay, 3-3 berabere tamamlanan Fatih Karagümrük maçını değerlendirdi
Konya Anadolu Selçukspor’da Kulüp Başkanı Zahir Renklibay, 3-3 berabere tamamlanan Fatih Karagümrük maçının ardından yaptığı açıklamada “Geçen hafta Tarsus deplasmanında oynamış olduğumuz güzel futbol ile güzel bir galibiyet almıştık. Kendi evimizde bu galibiyeti taçlandırmak istiyorduk. Ancak tabii ki çok tecrübeli bir rakibe karşı mücadele ettik. Tecrübeli oyunculardan kurulu rakibimiz karşısında genç ve koşan oyuncularımızın kazanma azmine ve isteklerine güvendik. Sergiledikleri mücadele ile bunu gösterdiler. Maça üç puan için çıkmıştık. Nitekim de hedefimize çok yaklaştık. Karagümrük takımı çok tecrübeli oyunculardan kurulu. Sahada en küçük hatayı bile değerlendiriyorlar. Maçın başında öne geçmemize rağmen üst üste yediğimiz iki tane gol oldu. İkinci yarıda kendimize geldik ve bu kez biz üst üste iki gol bularak yeniden öne geçtik. Fakat talihsiz bir gol daha oldu ve maç berabere tamamlandı. Genel anlamda baktığımız zaman kalemizde gördüğümüz gollerin bireysel hatalardan kaynaklandığını görüyoruz. İnşallah bu hataları en aza indirerek ilerleyen haftalara daha umutla bakacağız. Çok genç bir ekibiz. Zamanla tecrübe kazanıp hataları azaltarak sonuç alacağımıza inanıyoruz. İlerleyen haftalarda daha iyi bir Anadolu Selçukspor izleyeceğiz diye düşünüyorum” dedi
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.