Zafer, Karşıyaka maçında 11’de yok
Lider Karabükspor’a net bir skorla yenilen ve puansız dönen Konyaspor, Zafer Demir’in sarı kart görmesiyle bir de fire verdi..
Konyaspor’da, sonradan forma şansı bulan ve geçtiğimiz hafta Orduspor maçında 3. sarı kartını görerek Karabükspor maçına sarı kart ceza barajında çıkan Zafer Demir, karşılaşmanın 45. dakikasında 4. sarı kartını görerek yönetmelik gereğince cezalı duruma düştü. Zafer Demir, bu hafta Karşıyaka ile iç sahada oynanacak 25. hafta maçında forma giyemeyecek. Konyaspor’da Da Salva, Ufukhan ve kaleci Recep’in ise 3’er sarı kartı bulunmakta. Karabükspor ile Konyaspor arasında dün yapılan maçta, ev sahibi takımdan Bülent Bal, Ömer ve Hakan ile Konyaspor’dan Zafer Demir, Volkan ve Ufukhan sarı kart gören futbolcular oldu..
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.