Yurtlar voleybol turnuvası başlıyor
Başbakanlık Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Ankara Bölge Müdürlüğü Yurtlar Arası Voleybol Turnuvası başladı.
Cebeci’deki Atatürk Yurdu Spor Salonunda 4 gün sürecek turnuvada, kuruma bağlı yurtlarda kalan üniversite öğrencilerinin oluşturduğu 10 erkek 19 bayan takımı mücadele edecek. Uluslararası müsabaka kurallarının geçerli olduğu karşılaşmaları lisanslı hakemler yönetecek. Konuyla ilgili açıklama yapan Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Hasan Albayrak, katılımcı öğrencilerin tüm masraflarını karşıladıklarını belirterek, “Amacımız, öğrencileri tüm kötü alışkanlıklardan uzak tutarak spora yönelmelerini sağlamak” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.