Yüksek okula dev bayrak asıldı
Selçuk Üniversitesi (SÜ) Sarayönü Meslek Yüksek Okulu'na 18 metre yüksekliğinde bayrak direği dikildi.
Öğrenci Konseyi Başkanı Ömer Arı, bayrak direğinin Öğrenci Konseyi'nin çalışmalarından biri olduğunu belirtti. Direğin öğrencilerin katkılarıyla yapıldığını ifade eden Arı, ''İmkanlarımızın yettiği ölçüde 18 metre yüksekliğinde bayrak direğimizi tamamlayıp okulumuzun bahçesine montajını yaptırdık. Bu bayrağı dikmekteki amacımız, bayrağımıza olan sevgimizi göstermek ve ona sahip çıkmak'' dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.