Vural: Çocuklarınıza takım sporları yaptırın
Teknik Direktör Yılmaz Vural, Çocuklarınıza takım sporları yaptırın dedi. Kayseride bir içecek firmasının tanıtım kampanyasına katılan Vural, basın mensuplarının sorularını yanıtladı
“Gençlerin ve çocukların futbolcuları örnek almaları konusunda” yöneltilen bir soruyu Vural, şöyle yanıtladı: “Özellikle ailelere tavsiyem var. Çocuklarınıza takım sporları yaptırın. Takım sporu demek, birlikte hareket etmek, birlikte gülmek, birlikte ağlamak, beraber yaşamı öğrenmektir. Sosyal anlamda çocukların gelişimine önemli katkıda bulunan bir branştır. Türkiye’de en büyük sıkıntılarımızdan başında bireysel yaşamaya çalışmamız geliyor, sosyal şuurumuz iyi değil.” Kampanya kapsamında Kayseri’den önce Bursa ve Samsun’a gittiği anımsatan Vural, “Arkadaşlarımız bu ürünü tanıtmak adına Anadolu’nun bütün kentlerini dolaşıyorlar, çok güzel bir parolası var ‘Hararet Avcıları’ diye, biz de buraya avlanmaya geldik” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.